Yabancı Yatırımcı’nın Haziran’da En Çok Aldığı Hisseler

267

7 Temmuz 2022 EconomIcon

Uygulamamızı İndirmeyi Unutmayın

Şeker Yatırım tarafından hazırlanan ‘Haziran ayı yabancı işlemleri’ başlıklı raporda hisse bazlı en çok alınan ve en çok satılan hisseler paylaşıldı.

Şeker Yatırım tarafından hazırlanan ‘Haziran ayı yabancı işlemleri’ başlıklı raporda hisse bazlı en çok alınan ve en çok satılan hisseler paylaşıldı.

Yabancını en çok alım yaptığı hisse Aselsan (ASELS) olurken, en çok elinden çıkardığı hisse ise Türk Hava Yolları (THYAO) oldu.

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Kaynak: Şeker Yatırım

kripto para analiz siteleri, kripto para analizi,  hisse senedi analizleri, hisse senedi teknik analizleri, hisse senedi temel analiz, hisse senedi temel analiz sitesi,  borsa analiz sitesi, borsa analiz siteleri, borsa teknik analiz siteleri, borsa teknik analiz yöntemleri, borsa firma analizleri, borsa şirket analizleri, borsa şirket hisseleri analizi borsa hisse analizleri, borsa hisse analizi, hisse öneri, hisse tavsiye, halka arz, hisse arz, bedelli, bedelsiz, temettü, temettü veren hisseler, temettü hisseleri, kar payı, hedef fiyatlar, şirket haberleri, hekts haber, froto haber, eregl haber, sasa haber,