Şeker Yatırım Hisse Senedi Önerileri!

63

8 Mart 2023 EconomIcon
Şeker Yatırım hisse öneri ve tavsiye listesi Borsa İstanbul piyasasında önemli bir yer teşkil ediyor. Tavsiyelerin diğer yatırım şirketlerinin tavsiyelerine göre hem daha yüksek olması hemde hedeflerin gerçekleşme oranının daha fazla olması da bu konuda yatırımcılara güven veriyor. Şeker Yatırım’ın 12 aylık pay tavsiye listesi birçok sektöre mensup 32 hisse senedinden oluşuyor. Yatırım şirketi hisseler için hedef fiyat, tavsiye ve getiri potansiyellerini tavsiye listesine ekleyerek yatırımcılara detaylı tahminler sunuyor. Şeker Yatırım’ın Mart ayında paylaştığı 2023 yılı için hisse senedi hedef fiyat ve tavsiyeleri aşağıdaki tabloda yer alıyor…
Şeker Yatırım hedef fiyat listesinde en çok getiri potansiyeline sahip hisse %59,50 ile TCELL, %59,40 ile AKSEN ve %53,50 ile GARAN ilk üç sırada yer alıyor. En düşük getiri potansiyeline sahip hisseler ise -3,10% ile CIMSA ve -3,90% ile EREGL olarak belirtilmiştir.

Yatırım şirketlerinin hedef fiyat tahminlerine göre direkt olarak alım ya da satım işlemi yapmak doğru olmayacaktır. Sonuç olarak bunlar sadece tahminlerden ibarettir ve kesin bir veri içermemektedir. Bu nedenle şirketlerin temel verilerine bakarak borsamızdaki en güçlü finansallara sahip şirketlere yatırım yapmak hem riskinizi azaltacak hemde kazancınızı arttırmaya yarayacaktır.

Uygulamamızı İndirmeyi Unutmayın