MINA Coin Teknik Analizi!

389

4 Nisan 2022 EconomIcon

Mina Protocol piyasalarda yatırımcıların oldukça dikkatini çeken coinlerden birisi. $6 ATH seviyesine ulaşmasının ardından $1.59 seviyesine kadar gerileyerek üstündeki bu ilgi oldukça azalttı.

$1.59 dip seviyesinin ardından son 15 günde harika bir yükseliş elde etti. 24 Marttan bu yana toplamda %80’e yakın yükseldi ve parası içeriide olan yatırımcıları biraz da olsa rahatlattı.

Peki şimdi ne olacak?  $3.21 direncini ve $2.57 destek seviyesi arasında bir fiyatlanma görülüyor. Son günlerde yatay harekelter gözlemleniyor. Bugün is3 toplamda %6’ya yakın bir yüksleiş gelerek bu yatay hareketlenme bozulmuş. RSI ve MACD göstergelerimizde yukarı yönlü bir yönelme varken STOCH göstergesinde aşağı yönlü bir hareket başlamış.  Bu durumda $3.21 seviyesinde doğru bir yükseliş görebiliriz. Bu direnç seviyesinin kırılması ile birlikte $3,68 seviyesindeki diğer bir önemli direnç bizi bekliyor olacak.

Bitcoin bugün için düşüş eğilimli harkeketlerde bulunuyor. Düşüş eğilimli bu hareketler devam ederse MINA destek seviyesine doğru ilerleme yaşayabilir.