Kocaer Çelik’in Ürünleri Almanya’dan Tam Not Aldı

371

29 Haziran 2022 EconomIcon

Uygulamamızı İndirmeyi Unutmayın

İnsana ve doğaya saygı değerleriyle çelik sektörünü geleceğe taşıyan, 6 kıtada 140 ülkeye ihraç ettiği çeliği güneşten aldığı temiz enerjiyle üreten Kocaer Çelik, 50’den fazla ülkenin katıldığı Almanya’daki Tube & Wire Fuarı’nda tam not aldı. Kocaer Çelik’in fuarda sergilediği katma değerli, yenilikçi ve zengin ürün yelpazesi, dünyanın dört bir yanından gelen binlerce ziyaretçinin ilgi odağı oldu. Kocaer Çelik, tükettiği enerjinin yüzde 30’unu yenilebilir enerjiden elde ederken 2023 yılında tükettiği enerjinin tamamını yenilenebilir enerjiden üretmeyi hedefliyor.

Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşları arasında yer alan, 6 kıtada 140 ülkeye ihraç ettiği çeliği sürdürülebilir bir çevre için güneşten aldığı temiz enerjiyle üreten Kocaer Çelik, Almanya’nın Düsseldorf şehrinde düzenlenen, demir-çelik sektörünün kalbinin attığı Tube & Wire Fuarı’nda ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

Dünyanın dört bir yanından 50’den fazla ülkeden 1.822 katılımcının yer aldığı demir-çelik fuarı Tube & Wire Fuarı, 20-24 Haziran 2022 tarihleri arasında Düsseldorf’da 93 bin metrekarelik sergi alanında sektörün en önemli oyuncularını buluşturdu. Binlerce kişinin ziyaret ettiği fuarda Kocaer Çelik’in yer aldığı Salon 1 – 1A47 No’lu standı, ziyaretçi akınına uğradı. Kocaer Çelik’in temiz enerjiyle ürettiği zengin, katma değerli ve yenilikçi ürün yelpazesi ziyaretçilerden tam not aldı.

Katma Değerli Ürünleriyle Tam Not Aldı

Dünyanın dört bir yanındaki sektör oyuncularını buluşturması nedeniyle Türkiye’nin demir-çelik ihracatı açısından Tube & Wire Fuarı’nın önemli bir rol oynadığını vurgulayan Kocaer Çelik yetkilileri, fuarla ilgili olarak şu değerlendirmeyi yaptı:

“Çelik profil sektöründe satışlarının yüzde 90’ını 6 kıtada 140 ülkeye ihraç eden bir firmayız. 60 yılın üzerinde ülkemize değer katan şirketimizle, enerjiden ulaşıma, tarımdan savunma sanayine kadar çeliğe ihtiyaç duyulan hayatın her alanda çözümler sunuyoruz. 12 binin üzerinde ve 60’a yakın farklı kalitede ürün segmentimizle, demir-çelik sektöründe katma değeri yüksek, inovatif ürünlerimizle global pazarlarda yer alıyoruz. Şirketimizin vizyoner yapısı ile gelişen teknolojiyi çok yakından takip ediyor, yaptığımız yatırımlar, Ar-Ge çalışmaları ve inovasyon gücümüzle müşteriye özel, fark yaratan, katma değerli ürünler üretebiliyoruz. Yıllardır şirketimizde yaptığımız dijital dönüşüm yatırımları, endüstri 4.0’a uyumumuz, robotik paketleme sistemimiz sayesinde de sektöre özgün ürünler kazandırıyoruz. Tüm bunları yaparken de temiz enerji atılımıyla sektöre öncülük ediyoruz. Kocaer Çelik, Almanya’daki fuarda, zengin ve katma değerli ürün yelpazesinin yanı sıra temiz enerjiyle yaptığı üretimle de büyük takdir topladı. Şirketimiz, katma değerli ürün çeşitliliğini daha da genişletme stratejisi kapsamında üretim tesislerinde renovasyon ve yeni yatırımlar gerçekleştirmek için de çalışmalarını sürdürüyor.”

-iDeal Haber Merkezi-

kripto para analiz siteleri, kripto para analizi,  hisse senedi analizleri, hisse senedi teknik analizleri, hisse senedi temel analiz, hisse senedi temel analiz sitesi,  borsa analiz sitesi, borsa analiz siteleri, borsa teknik analiz siteleri, borsa teknik analiz yöntemleri, borsa firma analizleri, borsa şirket analizleri, borsa şirket hisseleri analizi borsa hisse analizleri, borsa hisse analizi