Intercity Halka Arz Hazırlığı Yapıyor!

230

13 Şubat 2024 EconomIcon

Kuruluştan yapılan basın açıklaması aşağıda bulunuyor:

Türkiye’nin lider filo kiralama şirketlerinden Intercity, T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı yirmi beş ayrı federasyon ile araç sponsorluğu anlaşmasına imza attı. Intercity İstanbul Park’ta düzenlenen imza töreni Intercity Yönetim Kurulu Başkanı Vural Ak’ın ev sahipliğinde, ilgili federasyonların başkan ve yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile gerçekleşti.

Sponsorluk anlaşması imzalanan federasyonlar arasında Türkiye Atıcılık Federasyonu, Türkiye Atletizm Federasyonu, Türkiye Badminton Federasyonu, Türkiye Binicilik Federasyonu, Türkiye Bisiklet Federasyonu, Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu, Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu, Türkiye Buz Pateni Federasyonu, Türkiye Cimnastik Federasyonu, Türkiye E-Spor Federasyonu, Türkiye Geleneksel Türk Okçuluk Federasyonu, Türkiye Hentbol Federasyonu, Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonu, Türkiye Hokey Federasyonu, Türkiye Judo Federasyonu, Türkiye Kano Federasyonu, Türkiye Kürek Federasyonu, Türkiye Masa Tenisi Federasyonu, Türkiye Modern Pentatlon Federasyonu, Türkiye Ragbi Federasyonu, Türkiye Satranç Federasyonu, Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu, Türkiye Sutopu Federasyonu, Türkiye Triatlon Federasyonu ve Türkiye Yelken Federasyonu bulunuyor.
Intercity’nin temel misyonları arasında Türk sporuna ve sporcusuna destek vermek olduğunun da altını çizen Intercil Ak, yakın süreçte halka arz planlarına dair de müjde verdi. Ak, “Kurulduğumuz günden bu yana gerçekleştirdiğimiz ilklerle sektöre liderlik etmenin sorumluluğunu da üstlendik. Müşterilerimizle kurduğumuz uzun vadeli ve güvene dayalı ilişkilerle kendi alanımızda dünya çapında ses getirebilecek bir büyüklüğe ulaştık. Bu kapsamda 2024 yılı gündemlerimizden birisi de halka arz olacak. Süreçle ilgili başvurularımızı yaptık ve süreç devam ediyor. Başvurularımızın en kısa zamanda sonuçlanmasını öngörüyoruz” dedi.
Uygulamamızı İndirmeyi Unutmayın