Haftalık Hisse Senedi Takip Listesi!

78

16 Ocak 2023 EconomIcon

Ziraat Yatırım Haftalık Hisse Öneri ve Tavsiyeleri!

Ziraat Yatırım BİST100 endeksinin 4.926 destek seviyesi üzerinde kaldığı sürece yükseliş potansiyeline devam edebileceğini öngörüyor. Ayrıca 5.037 direncinin kırılması ile birlikte 5.155 direncinin de hedef olarak görülebileceği belirtildi.

Gedik Yatırım Haftalık Hisse Öneri ve Tavsiye Listesi!

Gedik Yatırım her hafta palaşım yaptığı Haftalık Öneri listesini bu hafta da “Teknik Takibimizde Olan Hisseler” olarak paylaştı. Gedik Yatırım bu hafta AYGAZ, EREGL, GLYHO ve PETKM hisselerinde yükseliş bekliyor. Bu hisselerin haftalık bazda BİST100 endeksinden daha fazla getiri sağlayacağına dair öngörüde bulunuyor. Şirket teknik takiplerinde bulunan hisselerin hedef fiyat, alım ve satım aralıklarının sadece teknik verilere dayandığını ve piyasa koşullarındaki genel değişimlerin pozitif ya da negatif etki edebileceğini belirtti.

Alnus Yatırım Haftalık Hisse Öneri ve Tavsiye Listesi!

Alnus Yatırım haftalık takip listesi toplamda 10 adet hisse senedinden oluşuyor. Yatırım şirketi bu on hisseyi iki farklı kategoride yani “Düşük Riskli” ve “Agresif” olarak ayırmış durumda. Düşük riskli portföy ASELS, AYGAZ, ECILC, EREGL ve PGSUS için hedef ve öneriler içerirken Agresif Portföy DURDO, LOGO, OYAKC, OZKGY ve SASA için öneri ve hedef fiyatlar içeriiyor.

Piramit Menkul Haftalık Hisse Öneri ve Tavsiye Listesi!

Piramit Menkul haftalık öneri ve tavsiye listesi BSOKE, INVES ve TUPRS hisselerini içeriyor. Yatırım şirketi listedeki hisseler için alış fiyatlarını belirtirken olası düşüşler için stop-loss emir fiyatını da belirtiyor. Bir diğer önemli belirteç olan direnç seviyeleri ise hedef fiyatlar olarak alıgılanabilir.

Uygulamamızı İndirmeyi Unutmayın