Decentraland (MANA) Teknik Analizi!

465

7 Nisan 2022 EconomIcon

Çoğu kripto paranın sert yükselişler yaptığı bu dönemde MANA sakinliğini korumaya devam ediyor!

Metaverse teknoljisinin popülerleşmesinden en çok fayda sağlayan kripto paralardan biri olan MANA, Türk yatırımcılar tarafından da oldukça yoğun ilgi görüyor. Yatırımcılar tarafından ilgi görmesine rağmen son zamanlarda diğer kripto para performansları ile karşılaştırdığımızda MANA daha sakin bir performans sergiliyor.

Günlük grafiğe baktığımız zaman $2.22 destek seviyesine oldukça yaklaştığını görüyoruz. RSI indikatöründe 40 seviyesine dokunmasının ardından küçük bir sıçrama yaşansa da Parabolic Sar ve MACD indikatörleri düşüş eğilimini devam ettireceğine dair görüş sağlıyor.

Sonuç olarak MANA günlük grafiğinde negatif bir tablo karşımıza çıkıyor. Destek seviyesine kadar inişin ardından güzel yüksleişler görmemiz mümkün. Direnç seviyelerimiz ise 2.54 ve 2.93 seviyesinde bulunuyor. Bu durumda destek seviyesine düşüşün ardından direnç seviyelerine kadar sıçramalar görülebilir.

Uzun vadede ise MANA elde tutulabilecek en iyi kripto paralardan biri olabilir. Metaverse sektörünün desteklenmesi ve ünlü markaların sektöre katılması ile birlikte değerlenmeler devam edecektir.