Bu Hafta Yükseliş Beklenen Hisseler

349

3 Temmuz 2022 EconomIcon

Uygulamamızı İndirmeyi Unutmayın

Haftalık Model Portföy

Geçtiğimiz hafta portföyümüzde yer alan pay senetlerinden hedef fiyat aralığına AGHOL ulaşmıştır. Geçen hafta içinde gördüğü en yüksek seviyeye göre bir önceki hafta sonu kapanış değerine göre en yüksek getiriyi sağlayan pay senetleri yüzde 9,2 yükseliş yaşayan AGHOL ile yüzde 6,4 yükselen ECILC olmuştur. 27 Haziran – 1 Temmuz kapanış fiyatlarına göre ise en yüksek getiriyi sağlayan pay senedi yüzde 5,5 ile AGHOL olmuştur.

Geçtiğimiz hafta boyunca XU100 %4,32 değer kaybederken, Ahlatcı Yatırım haftalık model portföydeki değer kaybı ise % 2,56 olmuştur. Geçtiğimiz hafta portföyümüzde yer alan pay senetlerinden ECILC – INDES – AGHOL – MGROS – ENJSA hisselerini model portföyümüzden çıkarırken, bu hisseler yerine ALKIM – AYDEM – OYAKC – KORDS – YKBNK hisselerini ekliyoruz. Bayram haftasına denk gelmesi dolayısıyla model portföyümüz 2 haftalık olarak hazırlanmıştır.

kripto para analiz siteleri, kripto para analizi,  hisse senedi analizleri, hisse senedi teknik analizleri, hisse senedi temel analiz, hisse senedi temel analiz sitesi,  borsa analiz sitesi, borsa analiz siteleri, borsa teknik analiz siteleri, borsa teknik analiz yöntemleri, borsa firma analizleri, borsa şirket analizleri, borsa şirket hisseleri analizi borsa hisse analizleri, borsa hisse analizi, hisse öneri, hisse tavsiye, halka arz, hisse arz, bedelli, bedelsiz