Bizim Menkul Model Portföyü – Hisse Önerileri

373

29 Haziran 2022 EconomIcon

Uygulamamızı İndirmeyi Unutmayın

BMD Araştırma portföyünde BIMAS, PETKM, TCELL, TUPRS, FROTO, AYGAZ, CIMSA, TRGYO, ve EREGL yer almaktadır.

21-28 Haziran 2022 döneminde BMD Araştırma Portföyü %2,5 değer kaybederken, SINAİ Endeks %2,8 değer kaybetti. Araştırma Portföyünde geçtiğimiz hafta en yüksek getiriyi %0,9 ile BIMAS sağlarken, en düşük getiriyi -%6,3 ile PETKM elde etmiştir. Yılbaşından bu yana BMD Araştırma Portföyü %34,0 değer kazanmış olup aynı dönemde SINAİ Endeks %25,4 değer kazanmıştır.

BMD Araştırma Portföyü, analistin şirket ziyareti gerçekleştirmesi ile elde ettiği bilgiler sonrası uluslararası değerleme standartlarınca kabul görmüş metodolojiler ile elde edilen şirket değerinin BMD Yatırım Komitesi’nce kabul görmesi şartı ile elde edilen hisselerden oluşmaktadır.

Bankacılık endeksine ait hisseler ve katılım endeksi faaliyet alanı kriterlerine uymayan hisseler portföy oluşturma kriterleri gereği BMD Araştırma Portföyü’ne dahil edilmemektedir.

Kaynak: BMD Araştırma Model Portföy

kripto para analiz siteleri, kripto para analizi,  hisse senedi analizleri, hisse senedi teknik analizleri, hisse senedi temel analiz, hisse senedi temel analiz sitesi,  borsa analiz sitesi, borsa analiz siteleri, borsa teknik analiz siteleri, borsa teknik analiz yöntemleri, borsa firma analizleri, borsa şirket analizleri, borsa şirket hisseleri analizi borsa hisse analizleri, borsa hisse analizi