Acar Menkul Kısa Vadeli Model Portföy

490

4 Temmuz 2022 EconomIcon

Uygulamamızı İndirmeyi Unutmayın

Kısa Vadeli Model Portföy

Kısa vadeli öneri listemizden AGHOL, KARTN, KCHOL ve TUPRS pay senetlerini çıkarıyoruz. Onların yerine EKGYO, KORDS, PGSUS ve THYAO pay senetlerini dahil ediyoruz.

27 Haziran-1 Temmuz XU100 Getiri: % -4,32

AGHOL: Pozisyona giriş maliyeti 48,04 TL olarak belirlenmiştir. Alış pozisyonu 51,20 TL fiyattan yaklaşık %6,17 kazançla kapatılmıştır.

KARTN: Pozisyona giriş maliyeti 77,90 TL olarak belirlenmiştir. Alış pozisyonu zarar kes seviyesinden kapanmıştır.

KCHOL: Pozisyona giriş maliyeti 40,60 TL olarak belirlenmiştir. Alış pozisyonu zarar kes seviyesinden kapanmıştır.

TUPRS: Pozisyona giriş maliyeti 274,90 TL olarak belirlenmiştir. Alış pozisyonu zarar kes seviyesinden kapanmıştır.

*Kısa vadeli hisse senedi önerilerimiz tamamen teknik ve temel analiz verilerine göre belirlenmiş olup ağırlıklı olarak Bist 100 Endeks paylarından oluşmaktadır. Hedefine ulaşmayan hisse senetleri stop loss seviyesinin altına inmediği sürece açık pozisyon olarak portföyümüzde yer almaya devam edecektir. Hedefine ulaşmış ya da stoplanmış pozisyonlar haftalık olarak değerlendirilecektir.

Kaynak: Acarlar Menkul

kripto para analiz siteleri, kripto para analizi,  hisse senedi analizleri, hisse senedi teknik analizleri, hisse senedi temel analiz, hisse senedi temel analiz sitesi,  borsa analiz sitesi, borsa analiz siteleri, borsa teknik analiz siteleri, borsa teknik analiz yöntemleri, borsa firma analizleri, borsa şirket analizleri, borsa şirket hisseleri analizi borsa hisse analizleri, borsa hisse analizi, hisse öneri, hisse tavsiye, halka arz, hisse arz, bedelli, bedelsiz, temettü, temettü veren hisseler, temettü hisseleri, kar payı,