12 İndikatöre Göre “AL” Emri Veren Hisseler

1.284

21 Temmuz 2022 EconomIcon

Uygulamamızı İndirmeyi Unutmayın

Borsa İstanbulda İşlem Gören ve 12 İndikatörde “Al” Veren Hisse Senetleri

Temel Analizin yanında Teknik Analizin de ne kadar önemli olduğunu herkes bilir. Özellikle kısa vade yatırımcılarının önemsediği teknik analizde Finnet2000 tarafından paylaşılan ve 12 indikatöre göre “AL” emri veren hisseleri aşağıda siziler için derledik.

12 GÖSTERGESİ “AL” VEREN HİSSELER

1) Petkim

2) Çemtaş

3) Çimsa

4) Hektaş

5) Şekerbank

6) Şok Marketler Ticaret

7) Jantsa Jant Sanayi

8) Akbank

9) Başkent Doğalgaz GMYO

10) Albaraka Türk

Not: Teknik göstergeler şirketin mali yapısı hakkında değerlendirme imkanı vermez. Bu açıdan işlem yaparken ayrıca şirketlerin finansal yapılarının da analiz edilmesi riski minimize etmesi açısından doğru bir yaklaşım olacaktır.

Kaynak: Finnet200.com

kripto para analiz siteleri, kripto para analizi,  hisse senedi analizleri, hisse senedi teknik analizleri, hisse senedi temel analiz, hisse senedi temel analiz sitesi,  borsa analiz sitesi, borsa analiz siteleri, borsa teknik analiz siteleri, borsa teknik analiz yöntemleri, borsa firma analizleri, borsa şirket analizleri, borsa şirket hisseleri analizi borsa hisse analizleri, borsa hisse analizi, hisse öneri, hisse tavsiye, halka arz, hisse arz, bedelli, bedelsiz, temettü, temettü veren hisseler, temettü hisseleri, kar payı, hedef fiyatlar, şirket haberleri, hekts haber, froto haber, eregl haber, sasa haber,